Leasing, faktoring i kredyty – szeroka oferta

Biuro Rachunkowe Interbilans oferuje pomoc dla firm w Warszawie Państwu pomoc w zakresie faktoringu, leasingu, a także kredytów.
Faktoring jest przede wszystkim dobrym rozwiązaniem dla firm, które prowadzą sprzedaż dla innych firm lub przedsiębiorstw szczególnie w wypadku, gdy faktury wystawiane są na dłuższy okres. Ta metoda pozwala na utrzymanie zarówno płynności finansowej jak i bezpieczeństwa dzięki możliwości ściąga należności z niezapłaconych faktur. Dzięki naszej pomocy możecie mieć Państwo pewność, że taka sytuacja wam się nie przytrafi.
Leasing jest bardzo wygodną formą, która pozwala na sfinansowanie różnych inwestycji. Dzięki tej metodzie nie musimy posiadać wkładu własnego. Podczas trwania całej umowy leasingowej leasingodawca przekazuje drugiej stronie dany przedmiot na okres ustalony w umowie. Przedmiot ten jest używany przez drugą stronę w celach gospodarczych, za które leasingobiorca płaci określone raty leasingowe. Nasza oferta obejmuje pomoc w:

  • leasingu maszyn i urządzeń
  • w leasingu wszelkich nieruchomości, wyposażeniu biura lub sklepu
  • leasing samochodów osobowych lub dostawczych, a także w transporcie ciężkim
  • leasing wszelkiego sprzętu IT

Współpracujemy tylko z wyspecjalizowanymi w tym kierunku firmami. Nasze Biuro Rachunkowe Warszawa pomaga również w dobraniu kredytu na samochód lub wzięciu kredytu dla firmy. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami leasingowymi, a także bankami, macie Państwo pewność na wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Interbilans sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe

Adres:

ul. Wołoska 18, biurowiec Curtis Plaza 3 piętro

02-675 Warszawa

Telefon: +48 600 621 600

E-mail: Kontakt za pomocą formularza